O firmie

autobusy i ja 100Firma działa w branży przewozu osób od dnia 12.10.1984r  a więc już 33 lata. W tym okresie wykonaliśmy wiele przewozów dla obsługi ruchu turystycznego w naszym regionie i nie tylko, jak również obsługi szkół, zakładów pracy, wszelkich imprez w kraju i zagranicą. Posiadamy  mikrobusy o ilości miejsc od 9 – 20 miejsc  oraz  autokary o ilości miejsc 50. Każdy z nich posiada licencję międzynarodową, pełne ubezpieczenie OC, AC, NW. Aktualnie Firma zatrudnia kilkunastu kierowców o najwyższych sprawdzonych kwalifikacjach.

Jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody w konkursie Wielka Mała Firma zorganizowanym przez Gazetę Prawną. Nagroda ta została przyznana nie tylko za rzetelność i wiarygodność firmy, ale również za pomoc i wspieranie takich instytucji jak: przedszkola, szkoły, drużyny sportowe i inne. Właściciel Firmy jest  również członkiem Rotary Club Jelenia Góra, który wspiera liczne akcje charytatywne.

Posiadamy również własną bazę warsztatową, w której oferujemy usługi w zakresie napraw pojazdów mechanicznych (samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy). Oferowane przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością i różnorodnością a przede wszystkim  konkurencyjnymi cenami.